Dárkové poukazy

Přemýšlíte nad vhodným a praktickým dárkem zároveň?


Hledáte vhodné a praktické řešení, které splní představy vašich nejbližších a uspokojí je natolik, aby váš dárek nemuseli vracet a byl pro ně zároveň originální?

S naším dárkovým poukazem přestanete být v nejistotě a uděláte radost svým blízkým.

Určitě znáte ty okamžiky sami, kdy chodíte "z práce do práce", přijdete domů unaveni a chcete se věnovat nejen rodině, ale i svým přátelům ... Doma na vás čeká plno nevypraného nebo nevyžehleného prádla, a v kalendáři se dokonce zrovna blíží Velikonoce, dovolené, Vánoce ... a pod.

Máme pro vás jednoduché a originální řešení, jak ušetřit čas nejen sobě, ale především svým blízkým.

V naší provozovně si můžete zakoupit originální DÁRKOVÝ POUKAZ v uvedených nominálních hodnotách na naše komplexní služby.

Dárkový poukaz zajistí nejen Vám, ale hlavně Vašim blízkým pohodlí a komfort. Překvapte maminku či babičku. Ušetřete čas lidem, které máte rádi a dopřejte si společného odpočinku, výletu, zatímco my zařídíme vše za Vás.

Dárkové poukazy na služby čistírny a prádelny MONTE
Vyobrazené dárkové poukazy nelze předložit - originální dárkové poukazy mají své specifické a ochranné prvky, které při předložení dárkových poukazů ověřujeme.
Po zakoupení dárkového poukazu je tento použitelný bez časového omezení. Při vyzvednutí vaší zakázky bude po předložení dárkového poukazu jeho nominální hodnota z celkové ceny zakázky odečtena.

Poznámka:
  • dárkové poukazy v nominální hodnotě 100 Kč lze použít pro zakázky v celkové ceně vyšší než 110,- Kč
  • dárkové poukazy v nominální hodnotě 200 Kč lze použít pro zakázky v celkové ceně vyšší než 210,- Kč
  • dárkové poukazy v nominální hodnotě 500 Kč lze použít pro zakázky v celkové ceně vyšší než 510,- Kč
V případě, že bude celková cena vaší zakázky nižší, než bude nominální hodnota předloženého dárkového kuponu, pak rozdíl částky nelze požadovat k proplacení.
Na dárkové poukazy peníze zpět nevracíme, ani dárkové poukazy zpětně po předložení (bez zhotovení zakázky) neproplácíme.

Dárkový poukaz

100 Kč

Dárkový poukaz

200Kč

Dárkový poukaz

500Kč

Naše práce má pro vás smysl.


Objednejte se u nás